Terenowe 4 X 4

Badanie techniczne samochodu terenowego – zwróć się do wykwalifikowanych specjalistów

Mimo że wymagania dotyczące częstotliwości badań technicznych dla samochodów terenowych są takie same jak te dla samochodów osobowych i ciężarowych (o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony), to jednak specyfika przeglądu znacząco się różni. Z uwagi na zazwyczaj zamontowany napęd na cztery koła, samochody terenowe potrzebują użycia specjalistycznych narzędzi, by sprawdzić ich prawidłowe funkcjonowanie.

Badanie techniczne samochodu terenowego 4x4 w naszej stacji kontroli pojazdów

Nie każda licencjonowana stacja kontroli pojazdów posiada odpowiedni sprzęt i kompetentnych fachowców do przeprowadzenia profesjonalnych badań technicznych dla mniej popularnych pojazdów, jakimi są auta terenowe. Nasza stacja jest kompletnie przygotowana do przeprowadzenia dokładnego, fachowego badania technicznego, które będzie obejmowało m.in. kontrolę hamulców i prawidłowego działania napędu 4x4 oraz sprawdzenie, czy wszystkie koła mieszczą się w nadwoziu.

Zadbaj o dobry stan swojego samochodu terenowego zanim wybierzesz się w podróż

Samochody terenowe są przeznaczone do pokonywania terenu pełnego wzniesień, obniżeń i innych przeszkód terenowych. Doskonale sprawdzają się jako pojazdy straży leśnej czy granicznej. Ważne jest, żeby samochód terenowy był niezawodny i nie zaskoczył nas awarią podczas wypraw offroadowych. Dlatego warto dbać o jego stan przez cały rok, nie tylko przed zbliżającym się obowiązkowym przeglądem technicznym.

Z uwagi na specyfikę wykorzystywania pojazdów terenowych zapraszamy do skorzystania z oferty dodatkowych badań technicznych w naszej stacji kontroli pojazdów w Przemyślu. Podczas takiego badania nasi fachowcy sprawdzą geometrię kół i ogólny stan ogumienia, stan amortyzatorów i systemu oświetlenia. Mając pewność pełnej sprawności samochodu terenowego, poświadczoną przez wykwalifikowanych specjalistów, można śmiało ruszać w podróż w nieznane.

VMDesign logo Script logo