Samochody osobowe

Badanie techniczne samochodu osobowego – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych

Samochody osobowe  to pojazdy najczęściej spotykane na polskich drogach. Są niezwykłym wynalazkiem motoryzacji, ułatwiającym życie na każdym kroku. Warto więc zadbać o stan fizyczny swojego auta, tym bardziej, że bardzo często podróżujemy z najbliższymi.

Pierwszy przegląd techniczny samochodu osobowego, podobnie jak w przypadku badań technicznych motorów, powinien się odbyć w ciągu trzech lat od rejestracji pojazdu, kolejny po dwóch latach, a następne – systematycznie co rok. Ze względu na częstotliwość użytkowania i idące za tym zużycie części i płynów eksploatacyjnych, zalecamy przeprowadzanie okresowych badań technicznych w samochodach osobowych.

Okresowe badanie techniczne samochodu osobowego

W trosce o bezpieczeństwo swoje i najbliższych powinniśmy częściej niż jest to wymagane kontrolować stan fizyczny naszego samochodu. Dzięki okresowym badaniom technicznym będziemy mogli szybciej zdiagnozować i usunąć usterkę, nie czekając aż przerodzi się ona w poważną awarię. Podczas okresowych badań technicznych samochodu osobowego nasza stacja kontroli pojazdów zwraca uwagę na poziom zużycia poszczególnych części pojazdu i wykorzystanie oleju silnikowego oraz płynu hamulcowego. Ponadto w zakres badania może wejść (jeśli diagnosta uzna to za konieczne) wymiana filtru powietrza, komputerowa diagnostyka auta czy też sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Oferta badań technicznych w stacji kontroli pojazdów w Przemyślu – u nas Twoje auto jest w dobrych rękach

Okresowe badania techniczne w stacji kontroli pojazdów w Przemyślu przeprowadzają wysokiej klasy specjaliści, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje i są na bieżąco z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Staramy się przeprowadzać nasze przeglądy w sposób dokładny, rzetelny. Nasza licencjonowana stacja kontroli pojazdów, w trosce o Twój czas, stara się wykonywać wszystkie przeglądy bez zbędnej zwłoki i, o ile to możliwe, „od ręki”. Jeśli zależy Ci na wykonaniu przeglądu czy też okresowego badania technicznego w konkretnym, ścisłym terminie, zapraszamy do wcześniejszego umówienia się z jednym z naszych specjalistów. W ten sposób zarezerwujemy pożądany termin specjalnie dla Ciebie.

VMDesign logo Script logo