Dostawcze o DMC do 3,5 t.

Badanie techniczne samochodu dostawczego – fachowa oferta

Zapraszamy do skorzystania z fachowej oferty badania technicznego samochodu dostawczego w stacji kontroli pojazdów w Przemyślu. Nasza oferta to badanie dokładne, skrupulatne i kompleksowe, wykonane przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, za pomocą specjalistycznych narzędzi. Decydując się na wykonanie przeglądu w naszej stacji kontroli pojazdów zyskujecie pewność, że zlecone oględziny zostaną wykonane dokładnie. Dodatkowo dla klientów wykonujących u nas przegląd rejestracyjny przygotowaliśmy specjalne prezenty.

Częstotliwość wykonywania badań technicznych samochodów dostawczych

Podobnie jak w przypadku przeglądów technicznych samochodów osobowych oraz ciężarowych (o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony), samochód dostawczy powinien być poddany pierwszemu badaniu technicznemu przed upływem 3 lat od dnia pierwszej rejestracji. Następny przegląd musi mieć miejsce w ciągu 2 lat od dnia, w którym przeprowadzono pierwsze badanie, z kolei następne badania powinny odbywać się już regularnie, co rok.

Dodatkowe badanie – dodatkowa pewność

W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy również szereg dodatkowych badań technicznych, mających na celu jak najdokładniejsze sprawdzenie prawidłowości działania pojazdu. Jeśli Twój samochód dostawczy uczestniczył w wypadku, przeszedł różnego rodzaju zmiany konstrukcyjne albo wymaga dodatkowego sprawdzenia toksyczności spalin – nie czekaj. Uzyskana pewność, że Twój pojazd jest w pełni bezpieczny zarówno dla Ciebie, jak i dla innych osób czy pojazdów korzystających z ruchu drogowego, pozwoli na spokojne prowadzenie firmy. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług stacji kontroli pojazdów i zrobienia dodatkowych badań technicznych już dziś.

Polecamy również okresowe badania techniczne, które pozwolą na utrzymanie Twojego samochodu dostawczego w dobrej kondycji i zapobiegną poważniejszym awariom poprzez szybsze wykrycie i naprawienie drobnych usterek.

VMDesign logo Script logo